Novinky

img_5780

Volný pejsek k odběru

Poslední volný pejsek k okamžitému odběru:

Nabízíme krásného červeného pejska z vrhu K, 9 týdnů starý, očkovaný, tetovaný, čipovaný a připravený na novou milující rodinu. Jmenuje se Kaviárek, nejakčnější štěňátko z vrhu, proto vhodný spíše do aktivní rodiny. Není příliš vhodný do chovu, nabízíme ho jako kamaráda, parťáka a plnohodnotného člena rodiny.

  

Máme nová štěňátka

10. července 2021 se Plyšáčkovi (Veňďa-Beňďa Valentinka) a Kukymu (iPhone Valentinka) narodilo neskutečných sedm štěňátek. Čtyři kluci a tři holčičky. Dvě mimča jsou černá s pálením, tři mají červenou barvu, jedno je hnědé s pálením a jedno hnědý divočák.Volný je poslední pejsek, červený Kaviárek.

Více info v sekci Štěňata

Klubová výstava Nepřevázka 2015

7.6.2015 Klubová výstava jezevčíků Nepřevázka:

iPhone Valentinka - CAC, Klubový vítěz
Hurvínek Valentinka - CAC
Okurčička Valentinka - CAC
Fame Blue Tapsaga - VD 

největší radost nám udělal Matýsek Valentinka a jeho páníčci, který spolu vybojovali CAC a navíc i titul Klubový vítěz. Na naprosté výstavní laiky skvělý výkon a jen doufám, že to nebylo poslední výstavní klání. Matýsek je fešák :-)

Národní výstava Mladá Boleslav 2014

Dnešní Národní výstava v Mladé Boleslavi:
Kačenka (Okurčička Valentinka) - V1, CAJC, BOJ
Figy (Fame Blue Tapsaga) - V1, CAJC, BOJ
Amálka (Lentilka Valentinka) prošla úspěšně bonitací s hodnocením: oko tmavé, vyrovnaná povaha, barva černá s pálením, vellikost trpasličí OH 34 cm, plnochrupá, ideální průběh hřbetní linie, vynikající mechanika pohybu, mimořádně ušlechtilá hlava. 
A opět gratulace Nanukovi - V1, CAJC 

Kuky (iPhone Valentinka) - BOB

KV Kochánky 2014

Dnes se konala v Kochánkách malá Klubová výstava. Vyrazili jsme s Kačkou (Okurčička Valentinka), Amálkou (Lentilka Valentinka) a Kukym (iPhone Valentinka). Výstava se vydařila, dobré počasí, krásné prostředí, a ani výsledky nezklamaly:
Kuky - V1, CAC, CC WUT, BOB
Amálka - V1, CAC
Kačka - V1, CAJC, BOS (nutno podotknout, že o BOJe nás porazil náš odchovánek Nanuk Valentinka - to se jako porážka nepočítá, všechny Valentinky jsou jedna rodina :-) )
Nanukovi samozřejmě velká gratulace - získal tituly V1, CAJC, BOJ a BOB !!!

 

 

Adresa

Svárov u Unhoště, asi 10 km od Prahy směrem na západ,
hned vedle potoka (pozor, v létě často vysychá)

Facebook

Samozřejmě nás najdete i na facebooku.

Facebook Valentinka kennel facebook

Volejte na mobil:

+420 603815473

Jste zde: Home Novinky