Trocha povídání

italie00-02 italie00-01

Twinky vypráví 10 ...

JE NA DOVOLENÉ S RODIČI

Zdravím všechny naše příznivce a fandy, mám pro vás jedno malé překvapení. O naší cestě na první světovou výstavu jezevčíků vám tentokrát nebude vyprávět Twinky, ale já - malá Nikolka. A proč? Protože jsem živoucím důkazem tvrzení "mládí vpřed". Moje máma Twinky je už zasloužilá babička a prý mi ráda přenechá štafetu. Navíc už na dovolené byla dvakrát, kdežto já ani jednou. A když někdo někde není, těžko o tom může vyprávět, že? Tak proto.

Číst dál: Twinky vypráví 10 ...

vendulka9

Twinky vypráví 09 ...

POSLEDNÍ VZPOMÍNKA NA VENDULKU

Už několik týdnů sedím nad prázdným listem papíru a nevím, jak vám to říct. Jak vám říct, že moje holčička, jediná, která se mi v posledním vrhu narodila, nás navždycky opustila. Srdce nás všech jsou teď stejně prázdná jako ten papír, který už je skoro rozmáčený od mých slz. Zůstala v nich velká mezera. Mezera po naší milované krásné Vendulce. Osud dovede být krutý, když dokáže vzít život tak malému štěňátku. Najednou, bez varování. V jedné vteřině byla Vendulka veselé a hravé miminko, v té další je to jen bezvládné tělíčko ležící na ulici.

Číst dál: Twinky vypráví 09 ...

Vendulka Twinky_tehulka

Twinky vypráví 08 ...

JAK JSME HLEDALI VENDULKU

Vendulka, celým jménem Qendolinka Valentinka je moje dvou a půl měsíční miminko. Ač skoro všichni její sourozenci se již vypravili do světa, ona je stále doma. Pravda, je tady s ní ještě Qítko a Quido, ale u těch stoprocentně vím, že do světa půjdou. Čekají pouze na to, až se vrátí jejich noví páníčci z dovolené. U Vendulky začínám mít ohledně jejího odchodu jisté neblahé tušení. Nahrává tomu i skutečnost, že oproti jejím bratrům se na ní zatím nebyl nikdo podívat. No, počkáme. Čas ukáže.

Číst dál: Twinky vypráví 08 ...

Twinky vypráví 07 ...

VELKÝ PŘÍBĚH O KACHNÁCH

Dnes vám povím jeden příběh, moc smutný příběh, pravdivý příběh. Příběh, který vás možná vezme za srdce. Tři roky to byl veselý příběh o životě jednoho hejna divokých kachen. Smrt, která přišla dnes ráno, z něj udělala tento smutný příběh.

Číst dál: Twinky vypráví 07 ...

lamarkidol_hlava twinka_hlava_idol

Twinky vypráví 06 ...

JAK JSEM PŘIŠLA NA SVĚT A ZAČALA SE ČINIT

Vítám zde všechny kalamitáře, mé jméno je Twinky, jsem drsnosrstá trpasličí jezevčice a POSTRACH rodiny, která mi přezdívá "Magore bláznivej". K mým nejoblíbenějším činnostem patří výroba "průserů a trapasů".

Číst dál: Twinky vypráví 06 ...

 

Adresa

Svárov u Unhoště, asi 10 km od Prahy směrem na západ,
hned vedle potoka (pozor, v létě často vysychá)

Facebook

Samozřejmě nás najdete i na facebooku.

Facebook Valentinka kennel facebook

Volejte na mobil:

+420 603815473

Jste zde: Home Počteníčko