Twinky vypráví 06 ...

lamarkidol_hlava twinka_hlava_idol

JAK JSEM PŘIŠLA NA SVĚT A ZAČALA SE ČINIT

Vítám zde všechny kalamitáře, mé jméno je Twinky, jsem drsnosrstá trpasličí jezevčice a POSTRACH rodiny, která mi přezdívá "Magore bláznivej". K mým nejoblíbenějším činnostem patří výroba "průserů a trapasů".

Jsem česko-finkého původu, můj taťka nyní žije v Gdaňsku, mamka pochází z chovatelské stanice Kalokagathia, to je tady kousek od Prahy.Jednou se moje panička rozhodla, že chce štěně po tom finském psovi (Lamark Idol). Zajela si pro něj do Gdaňska, ale v sedmi měsících o fenečku tragicky přišla. Naštěstí tam její "psí známá" Lenka Fairaislová chtěla krýt svojí moc pěknou fenku Phoebe a tak si moje současná panička zamluvila z tohoto krytí psí holčičku (to jako mě). Jenže když přišel čas krytí, Lenka měla vážné zdravotní problémy a nemohla jet. Moje panička si Phoebe půjčila a obě se vydaly na výlet do Gdaňska. Mojí psí mamce se to moc líbilo (to mi vyprávěla, když mě nosila v bříšku), dokonce se tam koupala v moři a spala v hotelu v posteli. Všechno vyšlo jak mělo a za dva měsíce jsem se narodila. Za další dva si mě moje nová panička odvážela domů.

Rostla jsem jak z vody a krásněla a krásněla. Byla jsem docela způsobné štěně, pouze jsem překousala kabel od zapnuté lampičky (trošku lítaly blesky, ale jinak nic zábavného), zlomila jsem si prst na noze (za to ale nemůžu, ty dveře od výtahu se zavřely moc rychle a páníček si toho nevšiml), málem utopila pána a moc jsem nechápala, proč se musí čůrat a kakat venku, když doma je to pohodlnější.

Já, moje sádra a nevrlá Grejska

Tw_sadra

 

Adresa

Svárov u Unhoště, asi 10 km od Prahy směrem na západ,
hned vedle potoka (pozor, v létě často vysychá)

Facebook

Samozřejmě nás najdete i na facebooku.

Facebook Valentinka kennel facebook

Volejte na mobil:

+420 603815473

Jste zde: Home Počteníčko Twinky vypráví 06 ...