Štěňata aktuálně

10.7.2021 se nám narodil vrh K:
otec: iPhone Valentinka - Kuky
matka: Veňďa-Beňďa Valentinka - Plyšák
štěňátka: 4 kluci a 3 holky
Karbanátek - červený (zadaný)
Kaviárek - červený (VOLNÝ)
Kulihrášek - hnědý divočák (zadaný)
Knedlíček - černý s pálením (zadaný)
Kokoska - červená (zadaná)
Krkovička - hnědá s pálením (zadaná)
Kroketka - černá s pálením (zadaná)

Odběr bude možný od 20.9.2021  

Při odběru budou štěňátka naočkována, kompletně odčervena, tetovaná i čipovaná s vystaveným pet-pasem. Průkaz původu a kupní smlouva jsou samozřejmostí. Štěňátka od nás odcházejí nejdříve ve věku 9 týdnů! S sebou si odnesou kompletní výbavičku, noví majitelé obdrží veškeré informace (formou brožurky). Štěňátka s námi žijí v bytě, jsou v neustálém kontaktu s lidmi i ostatními našimi pejsky. Osobní návštěvy budoucích majitelů vítány, resp. preferovány.


Naše chovatelská stanice není příliš velká a proto mohu všem svým miláčkům i jejich vrhům věnovat tu nejlepší péči. Pejsci s námi bydlí v domě, kde mají svůj vlastní pokoj. V tomto pokoji bývají v době naší nepřítomnosti nebo v noci. V ostatní čas jsou s námi v domě, na zahradě nebo na procházce v lese. Nemáme žádné kotce a naši psi jsou s námi v maximálním kontaktu. Pravda, někteří spí i v posteli, ale jen tak 4-6 ;-). Psy milujeme a je to náš život. 

Všechna štěňata odchováváme uvnitř v domě s volným přístupem na zahradu, pravidelně je odčervujeme, před odchodem prodělají základní očkování, jsou čipovaná, tetovaná, mají vystavený Pet-pas a jsou ošetřena proti vnějším parazitům a zkontrolována veterinárním lékařem. Naším hlavním veterinářem je MVDr. Láznička. Štěňátka jsou v kontaktu s dětmi a dbáme na perfektní socializaci. S novými majiteli uzavíráme kupní smlouvu, poskytujeme sepsané základní informace o výživě a výchově, majitelé obdrží i základní výbavičku - krmení, mističku, obojek, hračku, pelíšek atd. Budoucí majitelé mají možnost se na štěňátka i rodiče přijet kdykoliv podívat - návštěvy jsou vítané, čím více, tím lépe. Odchováváme pouze štěňátka s rodokmenem. Součástí kupní ceny je i celoživotní chovatelský servis, který zahrnuje úpravu srsti (trimování), stříhání drápků apod., dále všechny možné rady a porady, pomoc s výchovou a výcvikem a možnost hlídání v době dovolených nebo jiné nepřítomnosti majitele (vše samozřejmě bezplatně). Na našich štěňátkách nám záleží po celý jejich život a jsme rádi, pokud s námi zůstanou majitelé v kontaktu a občas se přijedou se svým mazlíčkem pochlubit. Snažíme se, aby naše štěňátka byla zdravá, aktivní, veselá a svým novým majitelům přinášela spoustu radosti a legrace.

stene01 stene02 stene03 stene04 stene06

 

Adresa

Svárov u Unhoště, asi 10 km od Prahy směrem na západ,
hned vedle potoka (pozor, v létě často vysychá)

Facebook

Samozřejmě nás najdete i na facebooku.

Facebook Valentinka kennel facebook

Volejte na mobil:

+420 603815473

Jste zde: Home Štěňata